Expediční souprava "Chlast–Slast"

Společník pro badatele, poutníky i domácí kutily, kteří se nebojí slepých uliček ani prázdných lahví. Elegantní sada placatky a čtyř nerezových kalíšků v koženém pouzdře, nesoucí podobiznu Járy Cimrmana a jeho notoricky známého hesla „Chlast–Slast“. 

Skladem
470 Kč
Kategorie: Jiné
Materiál: nerez + kůže
Objem: 240ml + 4 x 30ml
Rozměr: 15 x 9,5 x 2,2 cm / ø4,5 × 7 cm
placatkaset
Novinka

Jára Cimrman byl nejen génius dramatický a vědecký, ale také cestovatelský a – dle některých svědectví – tekutě filozofický. Když v hospodě U Sirotků vymyslel způsob, jak se bez peněz napíti, položil tím základ nejen moderní barterové ekonomiky, ale i dnešní tradice přátelského přípitku.

Na jeho počest vznikla Cimrmanova expediční souprava „Chlast–Slast“, obsahující placatku o objemu 240 ml a čtveřici nerezových kalíšků po 30 ml, uložených v praktickém koženém pouzdře. Placatka je určena pro náročné badatele i osamělé poutníky, kteří se vydávají do okolí Liptákova v mlze či z Podolí na Smíchov, zatímco kalíšky slouží k tomu, aby se i při vědecké expedici nezapomnělo na společenský rozměr výzkumu.

Tato souprava má využití široké, v terénu zahřeje tělo a povzbudí ducha, doma dodá šmrnc večernímu studiu Mistrova díla a v divadelním předsálí se postará o to, aby se i čekání na představení stalo osvěžujícím zážitkem. Zkrátka jde o sadu, která není jen o pití, ale i o myšlení. Neboť, jak by řekl sám Cimrman: „Když už něco pít, tak ať to má myšlenku – i když rozmazanou.“

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola