Vážení zákazníci, i náš e-shop si – podobně jako sám velký Jára Cimrman – občas potřebuje odpočinout. Vždyť i mistr, ač neustále tvořil, bádal a přednášel, prý jednou ulehl na gauč a a nechal svět, aby se chvíli točil i bez něj. Proto vás s úctou informujeme, že během naší krátké dovolené bude provoz dočasně omezen. Objednávat samozřejmě můžete dál, jen vyřizování nových objednávek a odesílání začne až od 8. 9. 2025. Děkujeme vám za trpělivost a pochopení. A abychom se vám po návratu odměnili, připravujeme také nové produkty – mimo jiné i kalendář na rok 2026, který, jak by řekl Jára, „předběhne svou dobu skoro o celý rok“.

Zdeněk Svěrák: Čerti nejsou

Pohádka o lidech, kteří se měli rádi a málem o tu svojí lásku přišli. Zdeněk Svěrák ji nazval Čerti nejsou, abyste se jí nebáli, ale oni tam jsou, a to dokonce tři. Tento příběh o lásce, rodinných vazbách a překonávání překážek odehrávající se na hradě Hakenburk vám ukáže, že i v těžkých chvílích může láska zvítězit.

Skladem
340 Kč
Kategorie: Knihy
Vydáno: 2023
Počet stran: 96
Vazba knihy: pevná vazba
Rozměr: 15,5 x 23,5 cm

Nádherná a tajemná pohádka pro radost a povzbuzení, určena pro všechny věkové kategorie a každého, kdo hledá příběh, který zasáhne jeho srdce. Anička má milého, kterého jí odvedli na dlouhých sedm let k vojsku. Mezitím se do ní zamiloval samotný čert, a přestože se tomu bránila, vzal si ji za ženu. Že to není možné? V této pohádce ano. A taky jsou tu dvě děti, které měly zlého tatínka a nevěděly, jak se to mohlo stát. Chvílemi je to smutné, chvílemi veselé, jak to v životě bývá.

Knihu nádherně ilustroval Jindřich Čapek, jehož obrázky vás zavedou přímo do tajemného hradu Hakenburk. A kdo vytrvá až do konce, čeká ho zasloužená odměna.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Vážení zákazníci,

i náš e-shop si – podobně jako sám velký Jára Cimrman – občas potřebuje odpočinout. Vždyť i mistr, ač neustále tvořil, bádal a přednášel, prý jednou ulehl na gauč a a nechal svět, aby se chvíli točil i bez něj.

Proto vás s úctou informujeme, že během naší krátké dovolené bude provoz dočasně omezen. Objednávat samozřejmě můžete dál, jen vyřizování nových objednávek a odesílání začne až od 8. 9. 2025.

Děkujeme vám za trpělivost a pochopení. A abychom se vám po návratu odměnili, připravujeme také nové produkty – mimo jiné i kalendář na rok 2026, který, jak by řekl Jára, „předběhne svou dobu skoro o celý rok“.

Rozumím